Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak engem idegesít Havas...

Csak engem idegesít Havas Jon? (sorozat)

Figyelt kérdés

Én nagyon utálom, de a többség oda van érte. Ráadásul még a szörnyű színészi játék is rádob egy lapáttal a gyűlöletemre.


Könyvesek a spoilereket kérlek mellőzétek! :)



2013. jún. 17. 20:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak sokan oda érte, mert a könyvben az övé a legjobb, legérdekesebb, legszerethetőbb szál.

(Egy könyves, spoilermentes olvasó)

2013. jún. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom te fiú vagy,kérdező...
2013. jún. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok. Ez mit változtat?
2013. jún. 18. 13:40
 4/12 imco ***** válasza:
100%

Csupán annyit változtat, hogy ha a karakter nőből lenne és hatalmas dudái lennének, akkor valszeg kevésbé idegesítene :D

Amúgy én bírom a karakterét, pedig se nő nem vagyok, se b*zi.

2013. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a könyvben imádom, de a képernyőn Kit Harington valahogy nem győzött meg. Olyan tátott szájú ostobácska karakter lett belőle.
2013. jún. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Én lány vagyok, nem mondom hogy nem jóképű de...engem is rohadtul idegesít :DD szóval ja, nem vagy egyedül :D
2013. jún. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb láttam a sorozatot, mint olvastam a könyvet és valóban ég és föld a két karakter. A sorozatban egyáltalán nem foglalkoztatott Jon sorsa, a többi jóval izgalmasabb történet szál mellett. Ellenben, hatalmas megdöbbenésemre, amikor elkezdtem olvasni az első könyvet, Jon fejezetei Tyrion és Arya mellett a kedvenceim lettek. A könyvben sokkal életrevalóbb, eszesebb, nem egy ilyen kis nyámnyila, mint a sorozatban. Az alkotók nagyon rosszul írták meg a karakterét.
2013. jún. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor valóban megdöbbentett,amikor a ki tudja hány hónapja nem tisztálkodott vad csajt orálisan boldoggá tette.

nem egy finnyás az biztos:D.


amúgy meg nem rossz a karakter és a színász sem,csak lehetett volna egy kevésbé törpét választani.

2013. jún. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Könyvben imádom, a sorozatot nem láttam.
2013. júl. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon bírom, és ha összejön Daeneryssel, akkor minden halál meg lesz bocsájtva George R.R. Martinnak... :D
2013. júl. 31. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!