Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2 nagyon tabukat döngető...

2 nagyon tabukat döngető filmet találtam ma. Vajon a többi ember mit gondol ezekről a filmekről?

Figyelt kérdés

Az első a The Last Days of April:

[link]

A másiknak nem tudom a címét csak egy blogon találtam belőle egy jelenetet. (Ha esetleg valaki ráismerne megírhatná, hogy mi a film címe.)

Erről lenne szó:

[link]


2009. okt. 11. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezekben most konkrétan mi a tabu? Mert tökre nem vágom.
2009. okt. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan a pedofília.
2009. okt. 11. 15:27
 3/8 anonim ***** válasza:
És az mitől tabu? Tele vannak vele a hírek.
2009. okt. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tabu (proto-polinéziai tapu tiltott, rituálisan szabályzott) szentként vagy tiltottként megnevezett bármely emberi tevékenységre vagy szokásra kiterjedő erős társadalmi tiltás vagy tilalom; a tabu megszegését a társadalom általában kifogásolhatónak és elítélendőnek tartja.

Amikor egy szokás vagy tevékenység tabunak számít, akkor azt tilos folytatni, megtenni. Ilyen tilalmak megszegését a törvény is büntetni rendelheti, de a tabu áthágása lélektani teherként is súlyosnak számít.

2009. okt. 11. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem olvastad tovább. A tabu olyan dolog amit nem ejthetsz ki a szádon, nem szabad róla beszélni.
2009. okt. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tök jó hogy megvitattuk hogy mi is pontosan a tabu. De most a véleményed is leírnád a filmekről, esetleg tudnál hasznos információval szolgálni a második film kilétéről?
2009. okt. 11. 15:49
 7/8 anonim válasza:

1ső: még nem láttam,de érdekesnek tűnik


2dik: fogalmam sincs róla melyik film ez


amúgy ebben a témában Almodovar-tól a Rossz nevelés nálam az überelhetetlen

2009. okt. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. film lol

életem legjobb dugása :D

2009. okt. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!