Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valamikor Sasuke újra visszame...

Lizuuush. kérdése:

Valamikor Sasuke újra visszamegy Konohába? (Naruto Shippuuden)

Figyelt kérdés
Sasuke és Narutó valamikor újra jóba lesznek vagy mostmármindig ilyen orssz kapcsolatba lesznek? Szval Naruto nemtudja majd visszavinni Konohába?

2013. jún. 16. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Te koveted a sztorit? Jelenleg egymas oldalan harcolnak, szoval lehetseges. Itt 100 ember is elmondhatja a velemenyet, de nem hiszem, hogy sokat ernenk el vele. Meglatjuk mit akar Kishimoto :)
2013. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én most a Naruto Shippuuden 183. részénél vagyok és kíváncsi voltam, hogy valaha is jóba lesznek-e újra Sasukéék :) és kb. hányadik réz fele harcolnak újra?:D
2013. jún. 16. 15:34
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj! Akkor bocsi :) Meg nagyon sok minden lesz addig, de inkabb nem arulom el :D Meg lesz 1-2 konfliktus, de egy idore szetvalnak utjaik. Majd meglatod :) En nem nezem az animet, mert sok a "filler" es nagyon idegesitenek :(( Inkabb a mangat kovetem, es elegge megvaltozott a helyzet :D Szoval... Lehet hogy van esely arra, hogy visszamegy Konohaba... De ha csak a 183. resznel vagy, egyhamar ne szamits ra, sot, meg nagyon sok van addig, amig eljut az anime oda, ahol most tart a manga. Ha jol tudom, megint valami fillert kezdtek el (utalom :(( ) Hany resz is van mar? 300? A 290-es resznel, ha jol emlekszem, szo sincs rola...
2013. jún. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

olvass mangát, ennyit tudok mondani de ha tényleg tudni akarod:

S_P_O_I_L_E_R:

visszamegy és ő akar lenni a hokage xdd

2013. jún. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már SPOILER: akkor pontosabban először visszalopakodik Konohába Orochimaruval és feltámasztják a halott hokagéket, aztán csatlakozik velük a háborúhoz és akkor jelenti ki,h ő lesz a hokage.
2013. jún. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
xD és am hányadik résztöl van a háboru az animébe?:D csakmert a 235.nél vagyok és még midnig csak az előkészületek vannak.x.x
2013. jún. 18. 13:45
 7/9 anonim ***** válasza:
256.résztől kezdődik
2013. jún. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


először igazából a 11.oldalon jelenik meg

2013. jún. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 KAMUI ***** válasza:

Na most akkora nagy poént éőttél le :DD Te miért teszel fel ilyen kérdéseket? Kíváncsi vagy nagyon mi :D De így már nem lesz túl jó ha tudod előre mi történik :)

Neked meg kitartás már vége lesz a filler részeknek :)

2013. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!