Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Gimisekről, egyetemistákról...

Gimisekről, egyetemistákról keresek jó filmet. Valaki?

Figyelt kérdés

Ne legyen sablonos, illetve gyerekes.

Olyasmira gondolok, mint az amerikai pite, pompom srácok, stb.


2013. jún. 12. 21:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,hogy csak offolok,de ez most komoly?


"Ne legyen sablonos, illetve gyerekes. "


--->amerikai pite


Miért,akkor ez mi,ha nem sablonos?! Különben meg nem olyasmira,hanem olyasmire.

2013. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvenc sorozatom az OC california (remélem jól írtam) volt. Egy barátomnak meg volt az összes része és egyszer végig néztem.
2013. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
A Skins nagyon jó sorozat, gimisekről szól, és elég sok komoly témát feszeget. A legutóbbi idők legjobb parti (gimis) filmje pedig a Project X.
2013. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
tökéletlen idők, moszkva tér
2013. jún. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Eszembe jutott még egy: Lakótársat keresünk! - ennek a második része is jó. Az Erasmus-programról szól.
2013. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

1. Gratulálok, szerintem te még nem láttál sablonos filmet. Kapásból vagy 5-10 filmet tudok mondani, ami teljesen ugyanarról szól, csak a színészek mások. Nem mondom, hogy az amerikai pite az évszázad alkotása, de szerintem az egy jó film-sorozat.


Többieknek. A Skins nagyon jó sorozat, ismerem, várom a záróévadot :)

A többi filmet meg mindjárt megkeresem, köszönöm szépen!

2013. jún. 12. 22:46
 7/13 anonim ***** válasza:

Sugar Rush (a sorozat, nem a játék)

Fresh Meat

2013. jún. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Első vagyok. Én meg neked gratulálok kérdező,hogy jónak bírsz nevezni egy ilyen ocsmány,jellemtorzító és agymosó amerikai mocskot. Mellesleg ezer ahhoz hasonló "orrba-szájba @basszunk mindenkit" jellegű film van. És mindegyik ugyanarról szól nagyvonalakban.


De tudod mit,ha neked az jó,akkor élvezkedj rá és vihogj nagyokat az undorító "poénjain" ennek a primitív szarnak.


(És hogy ne csak offolgassak,itt egy film:Megoldatlan egyenletek

[link]

Bár ez nem vígjáték és van mélyebb mondanivalója is,remélem nem nagy probléma.)

2013. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Láttam sok filmet, aminek volt mondanivalója.

De most nem értem, miért lennék szánalmas, hogy egy filmet megnézek, ami nem valami elvont filozófiai gondolatot tartalmaz. Tudod itt a nyár, és kedvem támadt megnézni valami lightos filmet, ami a buliról, vagy a szerelemről szól. Ráadásul most vagyok az érettségi végénél, így nem olyan filmre vágytam, amin gondolkodni kell. (Na, erre biztos lesz mit írnod.)


De egyébként köszi a tippet, belenézek.

2013. jún. 13. 15:13
 10/13 anonim ***** válasza:

De ez a film nem a szerelemről szól. "Buliról" esetleg. Ha mégis,akkor a szerelem szó fogalma eég sokat változhatott.

Gusztustalan az egész. Gondolom hiába mondanám,hogy szándékosan ilyen jellemtorzító,úgysem hinnéd el. Viszont vannak egyszerre élvezhető,normális és "lightos" filmek is,amik nem ilyen primitívek.


Egyébként ne haragudj,hogy úgy neked ugrottam,de azt hittem Te is valami 12-13 éves vagy,akinek az ilyesfajta filmek számítanak alapfilmeknek. Legalábbis ez jött le először a kérdés alapján.

2013. jún. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!