Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Sárkányok a hibbant sziget...

Yoka007 kérdése:

Sárkányok a hibbant sziget harcosai?

Figyelt kérdés
Mikor várható az első évad 10 rész magyar szinkronnal??
2013. jún. 12. 12:53
 1/10 anonim válasza:
ezt én is szeretném tudni.
2013. jún. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vajon lesz ? :O :D
2013. jún. 14. 11:50
 3/10 anonim ***** válasza:
soha
2013. júl. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Orchidea99 ***** válasza:
A kilencedik részig le van szinkronozva, de azt 2 hónapja adták le! Szerintem már soha, én feliratosan néztem meg a többi részét.
2013. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Sziasztok. Telefonrol irok azert nem linkelem be. És amit a link tartalmaz es le is irom azt amit nem ertek belole!

Na szoval irjatok be legyszives googleba hogy a "sarkanyok a hibbant sziget harcosai" es a 3. vagy 4. lesz az wikipedia-s. Ott van ha megnyitjatokbegy tablazatban az epizodok magyarul illetve az eredeti nyelv. Azaz a cimek es hoty mikor voltak. De nekunk a magyar kell. Ugye ott van h majusban volt az ucsso resz magyarul es a kovetkezo az augusztus 19. en lesz. Most a szinkronos folytatas augusztus 19.-én lesz azaz a 10. rész????? Ezt nem ertem, kerlek nezzetek meg ti is!! Es ha akkor lesz azaz jovohet hetfon mert mindig hetfon volt a szinkronos resz h most is akkor lesz e hogy ez a 10. szinkronos resze????? Kerlek irjatok ha ez igaz amit irtam h akkor lesz e vagy nem!

2013. aug. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
következő hétfőn lesz az utolsó rész. :)
2013. okt. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

megvolt az utolsó rész! 2014-ben kezdődik e következő évad, a Sárkányok : a Hibbant-Sziget védelmezői, melyben három új+egy feltételezett sárkány lesz :

a Sikoltó halál, egy mutáns suttogó halál

a Tűzféreg királynő

a Flightmare, egy kísérteties Aurora sárkány

és a Speed stringer,(feltételezett)amely röpképtelen és a leggyorsabb földi sárkány.

2013. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Orchidea99 ***** válasza:

Egy oldalon már fent van az első évad összes része magyarul, a második évad pedig a 4. részig feliratosan.

Aki tudni akarja az oldal nevét írjon rám üzibe és belinkelem neki.

2013. okt. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Szim44 válasza:
Lesz amugy 3. evad mert en mar vegigneztem az elso ketot...meg a karacsonyit is meg a 2 filmet is...
2014. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mar van 3.evad asszem a 7.reszig van feltoltve,de folyamatosan toltik fel :)
2015. júl. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!