Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bear Grylls Túlélés Törvényei...

Bear Grylls Túlélés Törvényei című sorozatában melyik rész játszódott Magyarországon?

Figyelt kérdés
Talán a Bükkben vagy a Mátrában forgathatott, azok veszélyes helyek viszonylag.

2013. jún. 11. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Az nem Magyarország volt hanem Románia!
2013. jún. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Az előbb kimaradt hogy a 3.évad 2.része volt.
2013. jún. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kár, hogy nem készült egy epizód se a magyar hegyekben, nem értem, mivel veszélyesebb Románia, hogy ott kellett forgatni...
2013. jún. 11. 18:49
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Tényleg nem érted miért veszélyesebb Románia?

Talán azért mert két és félszer olyan magas hegységek vannak mint nálunk, akkora egybefüggő erdők mint fél Magyarország és bőven veszélyesebb élővilága.

Vissza az iskolapadba!

2013. jún. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
"Vissza az iskolapadba!" Szerintem inkább neked kéne visszamenned és megnézned, mennyit tanítanak egy adott ország földrajzi nevezetességeiről. Jelen esetben Romániáról lófaszt se tanítanak szinte. Az iskolában szerzett tudás semmire se elég.
2013. jún. 14. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudod mit, igazad van! Ettől függetlenül ez nem egy bonyolult kvantumfizikai feladvány, szerintem ez az alap műveltség része, amit ha nem is tanítanak meg, magadra kell szedned az évek során.
2013. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!