Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a mesének mi a címe...

Ennek a mesének mi a címe (több lent)?

Figyelt kérdés

már nagyon nrégen kb. 2008-9 körül láttam az m1-en egy régifajta japán vagy kínai mesét.

Arra emlékszem hogy a mesében vannak valamiféle ürgéhez, vakondhoz hasonló állatok és emberré tudtak válni.

A vége felé valami olyasmi történik hogy elakarják ilyeszteni az embereket

és valamilyen szellemé válnak.Az egyik ember interjut akar késziteni velük....utáána csak arra emlékszek hogy mindegyik ürgének emberré kell válnia.A végén pedig az egyik ürgét mutatja (emberé válva) hogy utazik hazafelé egy metrón és amikor kiszáll meghall valamit és egy mezőszerű valahol meglátja a barátait és ő is alakot vált és együtt ünnepelnek.

Hát erre emlékszem, remélem valaki tud segiteni

Előre is köszönöm a válaszokat!!! =D



#mese #kínai/japán mese
2013. jún. 3. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Bár csak egy kicsit passzol a leíráshoz,de talán a Chichiro szellemországban. :)
2013. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

sajnos nem az de az is jó mese

azért köszi...=D

2013. jún. 3. 20:12
 3/6 A kérdező kommentje:

senki se tudja?

=((

2013. jún. 4. 07:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Tuti hogy láttam már de elfelejtettem a címét. Talán ezek közt megtalálod. [link]
2013. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs elrontottam:D [link]
2013. jún. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, megtaláltam :)

a címe:

Pom Poko - A tanukik birodalma

2014. szept. 14. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!