Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A ideglelés c. filmben mi...

A ideglelés c. filmben mi történik a három fiatallal?

Figyelt kérdés
nem a csernobilosra gondoltam hanem a règire, nem mertem vègignèzni :-)

2013. jún. 2. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mind meghalnak. Szerintem. Nyilvánvalóan nem mutatják,de egészen sejthető,hogy meghalnak. Azt hiszem,a film elején írják is,hogy "igaz történet, meg hogy azóta sem találták meg őket". De nagyon régen láttam már.
2013. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom,gondolom meghalnak,ahogy az előző is mondja. Legtöbbször ez a titokzatos befejezés,amit a nézőre bíznak bejön,de ennél a filmnél szerintem ponthogy az ellenkezője sikeredett. Ha mutatták volna,mi történt,legalább lett volna valami kis izgalom is a filmben.

Egyébként nem igaz történet,régen még azt is híresztelték,hogy maga a felvétel is csak "talált",de ez csak arra volt jó,hogy minél többen megnézzék,másra nem.

2013. jún. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor olyan mint a paranormal activity volt
2013. jún. 2. 21:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!