Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki fogja Renesmee-t játszani...

Ki fogja Renesmee-t játszani a Breaking dawn-ban? AnnaBella Thorne?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 21:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Meg egyelora az se bisztos h lessz BD. Minden az New Moon es az Eclipse sikeretol fugg.

Amugy meg ez a csaj tul idos Renesmenek.

2009. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszike a választ.

Én még nem hallottam arról hogy nem lesz Breaking Dawn...

2009. okt. 7. 19:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hogy nem lessz ...csak nem BISZTOS hogy lesz
2009. okt. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lesz BD, sőt most állítólag már az is 80 % hogy 2 részes lesz, mivel ez a legvastagabb könyv és nem fér bele 1 filmbe :) Alig várom! Remélem igazak a pletykák!
2009. okt. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Ez tök jó.

Már csak arra lennék kíváncsi hogy egyszerre jön -e ki a két rész,vagy húzzák majd a fanok agyát:)

2009. okt. 13. 15:14
 6/18 anonim ***** válasza:

A BD 1. része (az amerikai mozikba) 2011. November 14.-én, a másodikat pedig valamikor 2012 körül vetítik de nem tudják hogy pontosan mikor!

Nálunk is valahogy ekörül fogják adni úgyhogy jó okat kell még várnunk! :((

2009. okt. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem jó időpont, hiszen még az sincs meg ki rendzi, nemhogy mikor adják le! Csak a rajongókat etetik vele ! Majd ha elkezdik forgatni talán kapunk tuti infót! De az biztos hogy még jó messze lesz! Már alig várom, de még előtte jön a New Moon és az Eclipse :)
2009. okt. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Szerintem AnnaBella Thorne nemelég szép a könyvben leírtakhoz képest... ha eddig úgynézki hogy ő játsza szeritnem újat kéne keresni... ahogy a könyvben leírja ahhoz AnnaBella nemhasonlít... szerintem..
2010. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Már én is nagyon várom a Breaking Dawn-t! Szerintem lesz. Mivel az első két rész sikeres volt biztos a többi is az lesz.

Az Eclipse-t 2010. június 30-ikán mutatják be. (Legalábbis úgy tudom.) Nem tudom, hogy ez a külföldi vagy a Magyarországi adat, de szerintem a külföldi.

Twilidht saga(L) :)

2010. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mellsle úgy tudom, hogy azért lesz Renesmee Cullen a neve, mert Reneé-nek hívják Bella anyukáját Esme-nek pedig Edwardét.

Íme néhány kép Renesmeeről:


[link]


[link]


[link]

2010. jan. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!