Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 2 hét múlva dupla epizódot...

2 hét múlva dupla epizódot játszanak le a Szulejmánból. Szerintetek marad ez így később is? Esetleg nem hozzák előbbre?

Figyelt kérdés
Tud valaki erről valamit??
2013. máj. 29. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert évadzáró epizód, vagy direkt dupla részről van szó, és azért adják így. Majd bemondják ha lesz előzetes.
2013. máj. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis évadzáró. Sajnos idáig minden részt megfeleztek (az eredeti török részek felét adják le nálunk heti 1x) De ha ez csak egy egyszeri alkalom lesz, hogy leadják a teljes részt, akkor borzasztó sok idő lesz mire, elérkezünk oda, ahol jelenleg tartanak a törökök. :(
2013. máj. 29. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Az biztos csak van még egy bibi!!! Hogy az rtl állitolag csak a fele sorozatot vette meg!! Igy lehet a feléig lejátszák igy aztán pedig befejezetlenül marad! :(((((

(én is hallotam)

2013. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát lehet, de azért ne fessük az ördögöt a falra! :) Egyébként van egy jó hír!!! Mostantól kezdve mindig egy TELJES(tehát másfél órás) részt fognak leadni 21.10-től az RTL-en! Én nagyon örülök neki! :)
2013. jún. 6. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt honnan veszed?
2013. jún. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem veszem sehonnan, ez TÉNY. :)))
2013. jún. 11. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
egyszerű a házon kívűl nyári szüneten van és azsem az az utáni rtl-s izé is így nyáron dupláznak egy ideig
2013. júl. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!