Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Linkelnétek A Halálhegy - A...

Linkelnétek A Halálhegy - A Dyatlov rejtély c filmhez feliratot? Tudja vki h honnan lehet letölteni esetleg magyar feliratot?

Figyelt kérdés
2013. máj. 29. 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Hehe, felirat, na persze. A film csak a ruszkiknál jött még ki blu ray-en, ha minden igaz, legalábbis torrent oldalakon van valami orosz release, elméletileg 720p-s brrip. Azonban úgy olvastam, hogy még rendes orosz szinkron sincs hozzá, csak valami hangalámondásos izé, de az stúdióminőségben, szóval nem valami sufnimester magánakciója. Rejtély. Mivel nálunk és a környező országokban már volt moziban, nem tartom kizártnak, hogy valahol bele lehet futni kamerás változatba, de azt nézze akinek arra van igénye. Nemzetközi release valamikor még idén várható, egy oldal szerint augusztus végén jön ki az angoloknál. Ha ez igaz, és a mozira vonatkozik, akkor szerintem valamikor december magasságában kijön a nemzetközi DVD piacon is, és onnan már max 1-2 hét a magyar felirat elkészülte. Hacsak egy oroszul beszélő illetékes le nem fordítja a hangalámondásos szinkron alapján. Ha nálunk valaha is kijön DVD-n, akkor szerintem jövő évnél előbb ne nagyon várjuk.
2013. máj. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értem ez a film miért más mint a többi... :-( Hát akkor várunk...
2013. máj. 31. 21:28
 3/8 anonim válasza:
a filmet honnan töltötted le? nekem angolul is jó lesz :D
2013. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak oroszul van.
2013. jún. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Oroszul tudtam csak letölteni... :/
2013. jún. 2. 13:53
 6/8 antrax93 ***** válasza:
Körbenéztem letöltő oldalakon hátha valami de a legtöbbön még csak eredeti nyelven se volt fenn felirattal sztem 2014 körülre lehet számítani...
2013. júl. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6:


Jó a neved. :D Egyébként tpb-n fent van angol szinkronnal felirat nélkül.

2013. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Már rég fent van Magyarul is és nagyon jó fil érdemes megnézni!!
2014. jan. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!