Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pécsen a másnaposok 3-ra el...

Pécsen a másnaposok 3-ra el akarunk menni 3-an, szombaton. Szerintetek lehet majd jegyet kapni ott helyben, vagy foglalni kell?

Figyelt kérdés
És hova menjünk? Melyik moziba?
2013. máj. 28. 00:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok pécsi, de ha van lehetőséged lefoglalni interneten keresztül, mindenképpen tedd meg, mivel nem kerül semmibe, viszont garantáltan a tiétek lehet a legjobb hely a teremben, csak annyi hátránya van, hogy hamarabb oda kell menni átvenni a jegyet. Főleg akkor érdemes lefoglalni, ha nemsokkal a bemutató után (nem 1 hónap múlva, amikor már mindenki, akit érdekelt megnézte) mész megnézni, ami a Te esetedben nemsokkal a bemutató után van. Ja és érdemes időben lefoglalni, mert már láttam olyat, hogy 2 héttel előre az összes jó hely le volt foglalva az összes mozi összes előadására.

A melyik mozira meg azt mondanám, hogy abba, amelyik a legnagyobb, legalábbis szerintem sokkal jobb, hangulatosabb, és látványosabb, ha nagy a terem.

2013. máj. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Petra0011 válasza:

ott is tudsz venni ha nem fogytak el a jegyek de nem hiszem h elfogynának teljesen..

de jobban jársz ha foglalsz:)

2013. máj. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!