Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit csináljak, ha nem tudom...

Fastresponse kérdése:

Mit csináljak, ha nem tudom lejátszani a filmet a mérete miatt?

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy 3D-s filmet de túl nagy méretű a 8gb-os pendrivehoz át konvertáltam NTfS-re de így meg nem játssza le a TV se a lejátszó. Tudtok valami megoldást a problémámra vagy ez felejtendő akkor? Megpróbáltam ki írni cd-re de rá jöttem, hogy nincs ekkora cd. De lehet tévedek, ha tud valaki linkeljen vagy mondja már meg a bolt nevét. Köszönöm a válaszokat.A film amúgy 6gb.

2013. máj. 27. 01:51
 1/8 anonim válasza:
Esetleg a gépet/laptopot összekötheted a TV-vel, képernyő kiterjeszt és mehet gépről/laptopról ( én legalább is így filmezek, egyszerűbb a HDMI kábelt a notiba dugni, mint másolgatni ).
2013. máj. 27. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy esetleg vágd két részre és írd ki két DVD-re
2013. máj. 27. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A HDMI kábeles funkció nem fog sikerülni,mert beletört a bemenetbe és azóta nem reagál. De viszont ez a kettévágás ok lehet. El tudnád mondani mivel kell vagy linkelnéd a programot? mentek a zöld kezek. :)
2013. máj. 27. 06:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem gyakran szoktam filmeket kettévágni, de ez a program elvileg jó hozzá, vagy kereshetsz másikat is.

[link]

2013. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ian Catman ***** válasza:

Ami azt illeti, hogy "nincs akkora CD..", itt tartok a kezemben egy 8,5 Gigás Verbatim DVD+RW-t. Működik. Csak már nem emlékszem hol vettem Bp.-n. A lényeg, hogy van ilyen.

(450 Ft. volt.)

2013. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ohh van remény ahol én akartam venni ott csak 4,7 volt. Annyit tudnál mondani,hogy elektronikai vagyok sima üzletben vetted?
2013. máj. 28. 20:13
 7/8 Ian Catman ***** válasza:
Van remény. Sajnos tényleg nem emlékszem rá, egy számítógépes szaküzlet volt valahol Budán. (Nem vagyok budapesti, egy barátommal mentünk oda kocsival.) Az árára azért emlékszem, mert ráírtam a dobozára filccel, mert én is meglepődtem, hogy van ilyen. Már bánom, hogy nem többet vettem. Szerintem nézz utána a neten.
2013. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ian Catman ***** válasza:

Tessék, itt utánanézhetsz:

[link]

2013. máj. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!