Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek is jó lenne...

Szerintetek is jó lenne Carlisle (Peter Facinelli) Edward szerepére?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 25. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Hátt...szerintem nem...Bella nem nagyon illik Edwardhoz,de Carlisle-hez meg pláne nem...sőt...Bella szerintem senkihez sem illik igazán:SS

Carlisle viszont nagyon-nagyon illik Esme-hez(sőt szerintem hozzá a legjobban).

2013. szept. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nem ez volt a kérdés...Az igaz hogy Bella komolytalan hozzá,de szerintem Carlisle jobban néz ki mint Edward.
2013. szept. 7. 09:56
 13/15 anonim ***** válasza:
Idős hozzá, ezen a képen olyan, mintha az apját ölelné... Külön-külön szerintem mindketten helyesek, de együtt... nemár. :D Max ha apakomplexusa lenne Bellának.
2014. jan. 12. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11-ers vagyok: igen!szerintem is jobban néz ki mint Edward!:):DDDD
2014. jan. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Jaja... Szerintem még külsőre elmennének együtt de hogy belül... nem! Carlisle az apa. Bella pedig egy ... aki csak a pasik érzelmeivel tud játszani. Bella nem érdemelne meg egy olyan jó embert (vámpírt) mint Carlisle. <3
2014. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!