Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a lényege annak, hogy a...

Mi a lényege annak, hogy a Barátok Köztben Zsolt bántalmazza Zsófit?

Figyelt kérdés
Nekem elegem van Zsolt viselkedéséből, remélem megváltozik.

#Zsolt #zsófi.
2013. máj. 24. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Ha rajtam állna, az egész sorozatot lassan befejezném, szerintem arra megy ki az egész. Max. az egész házban ott marad egyedül Miklós, de még az is meglehet, hogy most a fia betett neki ezzel az "olcsó beton" építkezéssel, és ha összedől a ház, több ember halála, stb. stb. akkor ő is megy a börtönbe.

Ha azzal a módszerrel csinálják, hogy előbb-utóbb minden régi szereplő valami úton kikerül a képből, akkor: Zsolt annyira megüti, megveri Zsófit, hogy "orvosi eset" lesz belőle, a Zsolt megy a dutyiba, Zsófi megy haza Olaszba.


Gondolom én.

2013. máj. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző


Ne haragudj,hogy kijavítalak,de Olaszországba. Egyszerűen szúrják ezek a rövidítések a szememet.


Kérdező


Semmi,és látszik is,hogy nagyon erőltetett. Valami hihetetlenül eredetit akartak kitalálni gondolom és most azt hiszik ez sikerült is. Már nem tudnak mit kitalálni,ezért mindenféle hülyeséget beletesznek,főleg az utóbbi időben.

2013. máj. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mivel már tizen nemtudomhány éve megy a sorozat nem tudnak újat kitalálni, ezért drasztikus személyiség változásokat alkalmaztak, ha megfigyelitek: Miklós, Nóra, Zsolt, Timi

valamint új szereplőket raktak bele, annyit, hogy egyszerűbb lenne felsorolni a régbi szereplőket!

Amíg van nézettség (márpedig van) nem hagyják abba.

2013. máj. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszaitokat.
2013. nov. 1. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!