Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mondjatok nekem filmeket...

Mondjatok nekem filmeket aminek egy kislány a főszereplője?

Figyelt kérdés
A legjobb, ha történelmi filmet vagy drámát mondtok, de BÁRMILYEN kategóriában jöhet. Nagyon fontos lenne. Köszönöm..
2013. máj. 24. 00:12
1 2
 11/17 Lord Keri ***** válasza:
Még egy dolgot elnéztem, a Kód neve merkúrban, hatodik érzékben és a karate kölyökben kisfiú van! A többinél stimmel! :D
2013. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 sKillEr96 ***** válasza:
Na, ja. A Szomszed Lany-t en is kihagytam, mondjuk abban nem kislany van, de nekem ugy kb. az egesz hetemet elrontotta az a film. Ennek ellenere csak ajanlani tudom, mert kb. zsenialisan van megrendezve, de a konyvet is ajanlom, ami alapjan keszult, azt is elolvastam, es (ha mondhatom igy) tetszett.
2013. máj. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Indulhat a pedomaci :-D
2013. máj. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ils
2013. máj. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Lord Keri ***** válasza:

sKillEr96

Azt amúgy tudtad, hogy az egy megtörént eset volt a 60-as években? Ebből a sztoriból írta Jack Ketchum is a könyvet, amiből végülis ugye a film is készült.

Ettől hogy ez igaz, még borzalmasabb a történet.

Még egy érdekesség, készült még egy film ebből a sztoriból, ami a "szomszéd lánnyal" ellentétben nem a brutalitás részére megy rá, hanem a tényszerűségre. Ha érdekel keress rá.


An American Crime

[link]


Ez talán annyival kevésbé megrázó, hogy eléggé minimalizálták a durvaságot benne, már amennyire lehetett. Viszont elolvastam az eredeti sztorit, és hát még a girl next door is tompítva van ahhoz képest ami eredetileg történt.

2013. máj. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 sKillEr96 ***** válasza:
Tudom, mindkettot lattam, wikipedian azonnal utana is olvastam a dolognak, miutan a filmben kiirtak hogy ez megtortent, foleg emiatt lett szamomra is olyan sokkolo a film :D Amugy mindket film egy jo darab.
2013. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Lord Keri ***** válasza:

sKillEr96

Nekem a "The Girl Next Door" benne is van az 50 kedvenc horror filmemben, bár tény, hogy mióta láttam, nem nagyon "mertem" újra elővenni!


Jah apropó még egy "kislány"-os film, ha a tindézser lányoknak annak számítanak:


Megan Is Missing

[link]


Nah ez még egy kb olyan beteg film mint a szomszéd lány, és bár ez a konkrét sztori fikció, de nap mint nap megtörténik a nagyvilágban. :\

2013. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!