Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Éjjel-Nappal Budapest sorozatb...

Éjjel-Nappal Budapest sorozatban csak én érzem és látom úgy, hogy Szandika azzal a "morc szigorú" arckifejezésével és természetével teljesen "antinőies"?

Figyelt kérdés

Hiába mondják a sorozatban, hogy húúú milyen jól néz ki (nagy mellek), de azért ez mellett kellene egy nőies kisugárzás, egy kislányos mosoly! Így én fiúként úgy látom, hogy egy hideg, antinőt látok szemeim előtt! Egyszerűen ez a viselkedés taszítja a férfiakat.


Mennyivel kedvesebb, nőiesebb pl. az a lány, aki most költözött a szomszédba és átvitt süteményeket.



#mosolygás #VV Szandika #Éjjel-nappal Budapest sorozat
2013. máj. 23. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és ugyanígy gondolom. Egy mosoly sokat dob a kisugárzáson, bár Szandikám a sok sminkkel, plasztikázva már alapból nem azaz ideál, akit én annak tekintenék. Nekem nagyon mű, itt is látszik, hogy a kevesebb, néha több és a természetesség előny.

Bár az tény, hogy érti a dolgát, hogyan kell rendet tartani a lakásában, hogy kell a fiúkat elcsitítani, emiatt szimpatikus. s belsőleg sem tűnik rossz embernek.

2013. máj. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más az ízlése, te pl. a kislányosabb alkatot tartod a női ideálodnak. Én nem. Nekem legyen egy nő határozott, talpraesett, legyen saját véleménye, rá tudjon csapni az asztalra ha vita van, és ne legyen kislányos mosolya, mert az számomra egyáltalán nem nőies. Nem szeretem ha egy lány kis teszetosza, nyámnyila, félénk, kislányos. Fizikuma is legyen nőies, ne legyen 150 centi, legyenek szép hosszú vékony, vagy szexisen izmos lábai, legyen egy nőies kiállása, ami nem feltétlen a nagy mellekben, fenéken kell hogy megnyilvánuljon. Mostani barátnőm 172 cm magas, nincs nagy melle, meg feneke, de mégis számomra nőies.

Nekem pl. az általad felhozott kis sütis szomszédlányban látok a legkevesebb nőiességet a sorozatban szereplő lányok közül. Szandiban sokkal többet látok, talán túlságosan mogorva, de egyáltalán nem vészes.

Amit Vivien karaktere alakít, az a hisztis, rikácsolós, egyáltalán nem határozott mogorvaság, na engem az készít ki.

2013. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Nekem pl. az általad felhozott kis sütis szomszédlányban látok a legkevesebb nőiességet"

Ezt valahogy így akartam írni: Nekem pl. az általad felhozott kis sütis szomszédlányban van a legkevesebb nőiesség.

2013. máj. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Hűűha! 2#.


Pont az ellenkező véleményen vagyok, mint Te! Már leírtam véleményemet és kérdésemet és ezzel az álláspontommal azt hiszem nem vagyok egyedül!

Ha olyan nőt választasz feleségnek, aki "a nadrágot viseli", akkor ez nem biztos, hogy jóra vezet.

Ezt ne értsd most magadra, ez csak az én szubjektív véleményem, hogy a lány legyen: kis aranyos, nőies, mosolygós, szexis, hosszú hajú.

2013. máj. 24. 11:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyet érrek az elsővel, és veled is, kérdező!
2013. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Soha nagyobb gondotok ne legyen!
2013. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bar Szandinak csak a karaktere ilyen, de teny hogy komolyabb,es picit morogovabb mimt az atlag. Viszont.. Lehet hogy epp azert mert mar annyit csalodott, annyian atvertek, es ez egy alarc..amivel magat akarja vedeni. Lany vagyok, de nekem talan a legszimpatikusabb szereplo, mert aranyos, es nem nagykepu. Tud aranyos lenni is, noies, pl mikor szerelmet vallott Carlosnak. Pl Zsofi o az igazan noies.. De a viselkedese is..a naivsaga.. Amivel rengeteg gondot okoz maganak. Van akinek ez jon be,valakinek a nagyon noies. De pl ha mar a karakrereknel maradunk, Szandi tud csajos csaj lenni ha akar, de Zsofi nem tud olyan hatarozott es szokimondo lenni mint Szandi.
2013. aug. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!