Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A 3 közül melyik motiválja...

A 3 közül melyik motiválja legjobban az embert? Dragon ball, Naruto, Bleach.

Figyelt kérdés
Edzés szempontjából.
2013. máj. 20. 21:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
One Piece és FMA
2013. aug. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amúgy majdnem mindegyik shonen ugyanarról szól de szerintem ez tök jó... legalább mi anime nézők nem ragadtunk le a jóban rosszban megg az ilyenek szintjén :D és mi tanulunk az élet nagy dolgairól...

amúgy nem mondhatok nagy véleményt mert a dragonballt nem láttam ( szerintem meg se nézem... túl fura a grafikája.. ) és a bleachet is most kezdtem el nézni, de azt hiszem hogy narutótól én nagyon sokat tanultam... :) nem csak azt hogy jajj dont give up hanem annyi sok rejtett kis bölcsesség is van benne... remélem ichigo

2013. dec. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Amúgy majdnem mindegyik shonen ugyanarról szól de szerintem ez tök jó... legalább mi anime nézők nem ragadtunk le a jóban rosszban megg az ilyenek szintjén :D és mi tanulunk az élet nagy dolgairól...

amúgy nem mondhatok nagy véleményt mert a dragonballt nem láttam ( szerintem meg se nézem... túl fura a grafikája.. ) és a bleachet is most kezdtem el nézni, de azt hiszem hogy narutótól én nagyon sokat tanultam... :) nem csak azt hogy jajj dont give up hanem a sok rejtett kis bölcsességből is... remélem ichigo is mutat fel ekkora értékeket... ja meeg... FAIRY TAIL és full metal alchemist, meg one piece meg a többiek... :) őket is imádom...

2013. dec. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én például a Fairy Tail-t nem láttam. :)
2013. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
három legmotíválóbb anime Naruto , Fairy Tail , FMA(B)
2014. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A Popeye! Mindig edd meg a spenótot!!!
2014. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dragon Ball a legjobb
2015. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!