Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeri valaki ezt a filmet?...

Ismeri valaki ezt a filmet? Különböző időkből egy lakatlan szigetre kerülnek feltehetően a saját idejükben már meghalt emberek.

Figyelt kérdés
Talán AXN-en láttam már jó pár éve. Az alap koncepció az volt hogy egy férfi egy erdőben találja magát és összetalálkozik más emberrekkel. és lassan kiderül, hogy mindenki más-más időből került oda és pont egy olyan esemény után, amibe valszeg belehaltak. Az egyik ember azt hiszem a Föld pusztulásáról beszélt és odáig láttam, hogy elindultak valamerre, mert volt annak a erdőnek vagy szigetnek vagy nem tom minek egy széle és hogy ott még senki sem járt ezért a végére járnak hova kerültek. Megjegyzem ez nem a Lost :)
2013. máj. 19. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tökre hasonlít a Felhőatlaszra. De az nem olyan régi film
2013. máj. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a Ragadozók (2010) ugrott be.
2013. máj. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Felhőatlasz: Ott a különböző idősíkokban lévő emberek nem találkoztak, csak összekapcsolta őket a zene :)


Ragadozók: Az elejében tényleg van hasonlóság, de nem vadásznak rájuk Predatorok és nem is különböző időkből származnak az emberek benne :)


Közben beugrott még pár apróság.

Szóval az odakerült emberek nem mindig voltak túl békések és gyilkolgatták egymást...illetve mintha lett volna egy darab földönkívüli is, aki asszem arról magyarázott, hogy épp támadták a földet...de ez már csak nagyon halvány emlékkép..talán csak kiszíneztem :)

2013. máj. 19. 11:37
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]

Én eredetileg a Bárkára gondoltam, de úgytűnik az sorozat és nem is arról szól. :D Azért nézegesd meg ezeket hátha jó az egyik.

2013. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!