Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe annak a filmnek...

Mi a címe annak a filmnek (vagy talán egy sorozat egy része) amiben egy 50-es évekbeli csávónak éjjelente rémálma van és amikor reggel felkel 10 évet utazott előre az időben?

Figyelt kérdés

Még a 90-es évek közepe körül láttam, nem tudom, hogy film volt-e vagy egy sorozat egy része. Arról szól, hogy az 1950-es években egy férfi amikor este lefekszik aludni, olyan rémálma lesz, hogy egy város alatti csatornarendszerben úszik, ahol nagy kígyószerű szörnyek támadják meg és amikor reggel felkel, akkor azt veszi észre, hogy 10 évet utazott előre az időben.


Emlékszek belőle egy olyanra, hogy a 70-es években rosszul lesz valami diszkóban, bemegy a WC-be, elájul, megint jön a kígyós rémálom és amikor felkel már a 80-as évek van. A végén már a 90-es évek vannak, találkozik a feleségével, aki már öreg, elalszik a házukban aztán újra az 50-es években kel fel egy régi autóban egy pezsgővel a kezében (Újév van asszem) és hazamegy a feleségéhez aki ismét fiatal.



2013. máj. 15. 00:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Húúú...ez nem lehet,hogy az egyik Quantum Leap rész? Az ilyen időutazós sorozat:


[link]


Mindenesetre én is kíváncsi lennék rá...

2013. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!