Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Meddig veri Zsólt Zsófit a BK-ba?

Meddig veri Zsólt Zsófit a BK-ba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 21:46
1 2
 11/14 zsdavid75 válasza:

oké, meggyőztél...ne tűrje csendben...egy kicsit hisztizhet...de ne többet mint eddig...

komolyra forrítva a szót, azért az a kijelentés, hogy idézlek: "a kisebbik rosszat választotta", elég meredek...

már az is gáz amit művelt a megcsalás előtt, azaz költekezett minden hülyeségre (bunda cipő, hasonló szarságok)mert az egész ezzel kezdődött

2013. máj. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az életbe is ha akárki ilyesmit tenne mint Zsófi ( bunda lopás) és választani kéne a börtön és Miki között, hát inkább a palit választaná. Az már más kérdés, hogy ezért nem csukták volna le, max. pénzbírság, közmunka. Szerintem, bár nem vagyok járatos a büntető jogban. De már akkor is parázott drága férj urától, és azt hitte elsumákolhatja a lopást.

Az engem is idegesített mikor vásárolt össze- vissza, de az ilyet még filmbe is utálom, ha egy olyan ember mint a Zsolt ítélkezik mások felett. Mert ő a becsületesség és hűség mintaképe. Szóval történhetne már valami, mert idegőrlő, ahogy zsarnokoskodik egy szintén söpredék ember.

2013. máj. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 zsdavid75 válasza:
0%

hát az elég lesúlytó, ha a tényleg az életben is a többség a lefekvést választaná...tényleg ennyire fontos az a bunda, vagy szál cigi, vagy csizma, vagy egy marék szotyi...(hogy a 4 közül mi, az teljesen mindegy)

számomra inkább Zsófi vásárlási mániája volt idegesítő, mármint hogy kényszeresen minden szart meg akart venni-vetetni, mint egy gyerek...

2013. máj. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Mikor elcsórta a bundát, azt gondolta, hogy nem derül ki a dolog. Hát elég buta liba szerepe van az biztos. Szerintem igen, a legtöbb nő inkább ágyba bújna az ellenséggel, mint sem a börtönbe végezze egy amúgy is elég gáz bunda miatt. Zsolt eléggé becsicskította (szép magyar szó :), a vásárlási mániát már nem meri újból előhúzni.
2013. máj. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!