Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem jó a putlocker?

Miért nem jó a putlocker?

Figyelt kérdés

még egy filmet se tudtam nézni rajta pedig mindenki ott nézi ezt írja ki :


You have exceeded the daily download limit for your country. You can wait until tomorrow, or get a premium account right now, and access the site without any limits.


valaki segítene?


2013. máj. 14. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezt akkor írja ki,ha már pár filmet megnéztem.Ami azt jelenti,hogy lejárt az országodban a napi limited,ha nem tudsz várni holnapig,megveheted a premimium csomagot,ahol limit nélkül tudod nézni. Én másnap már tudok filmeket nézni.
2013. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt írja ki, pedig nem néztem semmit. Már vagy fél éve nem is indult el semmi.
2013. máj. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon korlátozva van a megnézhető videók száma. Nem tudom, hányat lehet megnézni naponta, de ilyen nekem is volt már. Ilyenkor várni kell holnapig, mert gondolom nem akarsz pénzért korlátlan videómegtekintést vásárolni.
2013. máj. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válszt de az a legfuráb hogy ezt még olyan 9 kor írta ki
2013. máj. 14. 14:01
 5/8 A kérdező kommentje:
suliban megmindíg ot nézzük a filmet nekem megmég egyszese volt jó
2013. máj. 14. 14:02
 6/8 anonim ***** válasza:
en tobb heten keresztuk neztem ott videokat..napi 2-3 orat. ment normalisan, de tegnap nekem is beadta ezt
2013. máj. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
500MB-ot lehet rajta nézni aztán tiltják le egy napig.
2013. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Könnyen orvosolható probléma.
2013. aug. 8. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!