Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki az a Terry Black?

Ki az a Terry Black?

Figyelt kérdés

NEM, nem érdekel, nem vagyok rajongó. Nem tudom ki. Na nem rég néztem egy filmkritikát (rossz, borzalmas magyar filmeket szólnak le elég jó stílusban :D) és benne volt az egyikben ő is. És tudom, hogy olvastam róla véletlen Blikkben meg hallottam már a nevét, de nem tudom pontosan, hogy neki miféle munkássága van (azt tudom h valami kcsög, de bővebben?)


Amúgy nem érdekel, csak kíváncsiságból kérdezem, mert valahol böki a csőrömet, hogy azt se tudom ki ez, és szerepel egy magyar filmben amiben elvileg "sztárok" (retardáltak) vannak, és nem értem, nem is ismerem és mitől sztár vagy híres?


Tudom, hogy valami Csicsolina szinten van ez is, csak mielőtt véleményt alkotok tudni akarnám miféle lény ez.


Na köszi :D



#film #tv Terry Black
2013. máj. 10. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaah már ééééértem. Vágom vágom. :D
2013. máj. 10. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Imádom az ilyen érdekel, de nem érdekel, a Guglit lusta vagyok használni, de a GYIK-ra kiteszem kérdéseket.

Terry Black Rácz Károly művészneve, civilben transzszexuális, vagy valami afféle, polgári foglalkozását nézve pedig transzvesztita előadóművész. Évekkel ezelőtt híres lett, mert örökbe fogadott egy gyereket. Ennyi.

2013. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De kerestem a googlen, de nem találtam sok mindent, csak valami külföldi csókát dobott ki. De már vágom. xD


Komolyan nem ismertem ezt az embert és idegesített, hogy miért van benne egy magyar filmben ilyen "celebként" feltűntetve, mikor nem is ismerem. Na érted a logikám? :D

2013. máj. 11. 13:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Gugli első oldala csak vele kapcsolatos cikkekkel van tele. Ha magyar vonatkozású dologra keresel, akkor korlátozd a keresést magyar nyelvű oldalakra. (Nekem ez sem kellett hozzá.)
2013. máj. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!