Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A rémálom az Elm utcában jó...

A rémálom az Elm utcában jó film? Most lesz az új feldolgozása?

Figyelt kérdés
engem az érdekelne, hogy a régebbi jó-e?
2009. szept. 30. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti film jó volt, a maga korában. A mostani filmekhez és látványhoz hasonlítva persze kissé gyér. Miután nagy sikrt ért el, csináltak neki pár folytatást (azt hiszem 7 rész volt összesen) de azok egyre gyatrábbak lettek, ahogy mindig is, ha egy jó filmről több bőrt akarnak lenyúzni. Az újrafeldolgozást én is kíváncsian várom, remélem, nem szúrják el.
2009. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem még a mostani filmek között is megállja a helyét nincs túl erős mezőny :D az újjat megnézem de nincsenek elvárásaim.. ahogy a péntek13 nál se voltak és hát sajnos be is jött elég gyatra lett..:s
2009. szept. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
az új egy fos lesz, a régiek alapok. mindenképp nézd meg őket
2009. szept. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz régen nekem is tetszett most már nem annyira.
2009. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 sztív2000 válasza:
Remek. Jön a remake is pár hónap múlva. Freddy Krugert most nem Robert Englund játssza. Ez egy remake lesz.
2010. jan. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
szerintem az új freddy nem lesz valami jó
2010. ápr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem irtó jó lesz az uj freddy, de szerintem mindenképp nézd meg a régit, nagyonjó, jót röhögtünk rajta a bnőmmel :D főleg az elején a kecske XDDDD hát az nagyonkomoly volt.


szerintem jólesz mind2. az első jó a többi szar. a freddy vs jason is jó meg a wes craven's new nightmare is elégjó.


péntek 13-ból nemláttam se az eredetit se a remaket

2010. máj. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ittvan a rémálom az elm utcában 2010 teljes film: [link]
2010. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vok, am elmondom, h a mai remake-k inkább izgalomra törőek és mellőzik a fröcsögős részeket..
2010. aug. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!