Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek az évadzáró...

Szerintetek az évadzáró részben (Így jártam anyátokkal) láthatjuk már Ted feleségét? (Május 13 Something New)

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy, ahogy eddig.... csak testrészeit :)
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam,mert már egy ideje azt mondják a készítők hogy az esküvőn látni fogják a nézők és ugye ez az utolsó részben lesz ami majd hétfőn jön.
2013. máj. 10. 15:09
 3/4 anonim ***** válasza:

(#1 kommentelő vagyok ismét :) )


Ha ez lesz B&R esküvője..... :D


Igazából ez most kérdés mindenki számára, hogy melyik lenne a jó történetvezetés, hogy igen, most megtudod, hogy ki lesz az Anya, vagy egyszercsak az utolsó részben bedobják, hogy ő az.

Személy szerint nem tudom melyik lenne a jó. Mármint ha már most megmutatnák, akkor már kb. tök felesleges lenne tovább vinni a műsort. Viszont ha csak az utolsó részben, akkor nincs más választásod, minthogy elfogadod a csajt, ha szimpatizálsz vele, ha nem... nálam ez is sántít. Csak remélni tudom, hogy számomra valami elfogadható megoldást ötölnek ki az írók :)

2013. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Igen kérdéses.

De szerintem lehet hogy megmutatják mert még ha lesz 9. évad abban leírhatnák amikor járni kezdtek meg amikor megszülettek a gyerekek stb. Illetve Barneyékról is lehetne szó, úgyhogy nincs kizárva.

2013. máj. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!