Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mit gondoltok a Roman Polanski...

Mit gondoltok a Roman Polanski ügyről?

Figyelt kérdés
Én azon a véleményen vagyok,hogy teljesen mindegy,hogy mikor követte el a megrontást akkor is vállalnia kell érte a felelősséget és a büntetést!
2009. szept. 29. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
az egy nyomi
2009. szept. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Sokan zseniális rendezőnek tartják, Oscar díj meg mifene ugyebár. kifejezetten üdvözítőnek tartom, hogy egy 13 éves lány megrontoját (még ha bele is egyezett a gyermek) ennyi idő után sem hagyják szabadon, akár világhírű akár nem!
2009. szept. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Így van.Ha valaki világhírű is ,akkor sem mentesülhet a bütetés alól.Az egy dolog,hogy a 13-éves kislány beleeggyezett,de neki kellett volna eszének lenni,mert egy 13-éves még gyerek és nem tudja megítélni,hogy mi a jó és rossz.Szerintem meg kell büntetni!
2009. szept. 29. 13:49
 4/8 Thurston ***** válasza:
94%

Nem tudom miértj ön indenki ezzel, hogy "nagyszerű dolog, hogy lehet akármilyen híres megbüntették". Tök egyértelmű. Durva, hogy egyáltalán említeni kell ilyesmit.

Azért hozzátenném, hogy azok után, ami a feleségével történt, nyilván nem teljesen normális a lelke.

2009. szept. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Azt, hogy attól amiért zsidó, ugyanúgy bünhödjön mintha nem lenne az...
2009. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
96%

Felháborítónak, gusztustalannak és elkeserítőnek tartom, hogy egy ember is kiáll emellett a féreg mellett!!!

Ráadásul "ballépésnek", "incidensnek", "tévedésnek", "hibának" emlegetik a "NEMI ERŐSZAKOT"!!!

Nehogy már megússza! Börtönbe vele élete végéig!

Az annak idején megrontott kislány pedig valószínűleg azért nyilatkozik olyanokat, hogy már megbocsájtott meg együtt érez Polanski-val, mert kapott egy pár milliót a zsebébe, hogy ezeket mondja! Szánalmas!!!

2009. szept. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

miért kell meg említeni, hogy "nagyszerű dolog, hogy lehet akármilyen híres megbüntették". Mert aki ismert és széles körben elismert, gyakran olyan dolgokat úszik meg, amit nem kellene. tudom, hogy elcsépelt de nincs jobb példám rá: O.J. megúszta...


[2. válaszoló]

2009. szept. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Fogadok,hogy megússza,és slusszpoénként még az életmű-díjat is megkapja ezüsttálcán!!!


Hihetetlen,hogy a főbenjáró bűncselekmény és a pofátlan szökés után még egyátalán melléáll valaki.Persze "holló a hollónak..." ugyebár.


Azt hittem,ilyen csak Magyarországon létezik,de úgy tűnik egész Európának elment az esze...:(

2009. szept. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!