Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Van olyan anime, melyben a...

Van olyan anime, melyben a Sátán a (fő) szereplő?

Figyelt kérdés
Gondolok olyanra mnt pl. az Ao no exorcist.
2013. máj. 5. 23:40
 1/6 A kérdező kommentje:
De az is jó, ha gonosz a főszereplő.
2013. máj. 5. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:

Ao No-ban miért főszereplő ? 2 részben szerepel ..



Hataraku Maou-sama!

DevilMan

esetleg a D.Gray-Man , (bár Millenium Earl-nak nevezték el és kissé viccesen néz ki , ha tetszett az Ao no ezt mindenképpen ajánol , olyan , csak inkább a pofádba vágja az ördögűzős storyt , szóval nincs tele jókedvel mint az ao no , ami szerintem az ao no egyik nagy hibája volt.)

2013. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Gonosz főszereplőt jobban tudok :


Lelouch ( egy zseni , egy zseniális animében , nem jó , de nem is gonosz . Viszont a cél szentesítti az ezközt figura , szóval vannak elég gonosz cselekedetei)


Yagami Light ( 1 fokkal gyengébb Lelouchnál , viszont ő kimondottan gonosz fazon)


Alucard (egy vadbarom)


Revy ( egy csaj , stukkerral ..)


Yuno (egy pszihopata , egyik legnagyobb yandere)


Ryougi Shiki ( ő is egy pszihopata)


afro samurai , Baccano és DUrarara-van is van 1-2 nem normális állat.

2013. máj. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Yagami Light ( 1 fokkal gyengébb Lelouchnál , viszont ő kimondottan gonosz fazon) "


Elnézést,hogy beleszólok,de tulajdonképp nem gonoszak a céljai,sokan egyetértenének vele,ha létezne. Jó,jó,mindent megtett a célja elérése érdekében,de végsősoron akkor is egy jó cél vezérelte.

(Elnézést,csak a filmeket láttam,ha valami létfontosságú elem van az animében,ami a filmben nincs,akkor nem szóltam).


Kérdező:nem láttam,de úgy tudom,hogy az Eko eko azarak ilyen. Aztán lehet,hogy nem,én úgy tudom :)

2013. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gonoszak a céljai ? Igazából félig igaz , viszont az igazság érzete elég furcsa , azzá vált pont akitől megakarta védeni a világot .. Ráadásul a családját meg a barátait sem kímélte és elég sokat hibázott .
2013. máj. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Light rohadtul nem gonosz fazon... Csak az olyanokat ölte akik megérdemelték és semmi keresnivalójuk sincsen a Földön... Persze ez lehet, hogy valakinek gonosz, de szerintem egyáltalán nem...
2013. máj. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!