Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmek vannak amiben...

Milyen filmek vannak amiben van egy "jókislány" és egy "rosszfiú", és kialakul köztük valami?

Figyelt kérdés
Valami ilyesmi tinifilm, ami picit romantikusabb. :)
2013. máj. 5. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Prom: A végzős buli-t nézted már? :)
2013. máj. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Grease, 10 dolog amit utálok benned (itt nem annyira jókislány,de klassz film) Lelkes testcsere (utálják egymást és testet cserélnek,jó kislány-tipikus focista)

A csaj nem jár egyedül (srác fogad,hogy egy csúnyácska lányt az iskola királynőjévé varázsol)

A Séta a múltba is hasonlóan indul,de az dráma

Los angeles-i tündérmese (rég láttam,nem rossz)

Csúf szerelem (modern szépség és szörnyeteg)

2013. máj. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

én is imádon az ilyen filmeket..ami perpill eszembe jutott:

-Felhők fölött 3 méterrel

-Holdhercegnő


-the secret circle... igaz ez egy sorozat, ilyen tini boszorkányos...de nekem bejött :) csak az a baj, hogy nem lesz 2.évad

-True Blood... ez is sorozat, csomó misztikus lény van benne, és úgy kezdődik h a misztikus "jókislány" összejön egy vámpírral..


meg az ilyen klasszikus filmek pl. Rómeó és Júlia újabb változatai: pl: Gnomeo és Júlia...

2013. máj. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

ja meg csomó táncos film.. pl: StreetDance, step up,

asszem ezekbe is van olyan h a"jókislány"+"rosszfiú"

bár a StreetDance filmbe asszem fordítva van..

2013. máj. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Oroszlánkirály 2. része is ilyen. Féltő apuka, kíváncsi kislány és a család ősellenségének a fia :)
2017. okt. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!