Mi a filmnek a címe? (többi lent)
Figyelt kérdés
Nem emlékszem a film címére.
A történet arról szólt hogy volt 4 fekete pár. Akinek a házaságukba volt valami gubanc, de ők jobban voltak egymással.Az egyik főszereplő fekete nő végül párkapcsolati könyvet írt egy közös találkozásukból.
volt egy idézet a film (ez maradt meg) : "Ha van valaki aki meg adja 80% magából, akkor ne cseréld le egy olyanra aki csak 20% tud adni." (valami ilyesmi volt.)
2013. máj. 4. 16:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!