Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen izgalmas horrort...

Milyen izgalmas horrort ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Elég sokat láttam, de jó lenne egy a hétvégére. Lehet zombis, vagy "bármilyenes" szinte..:-) (kivéve azokat, ahol értelmetlenül szenvednek,mint pl. a Midnight meat trainben)

2013. máj. 2. 20:25
 1/7 daczo david válasza:
Náci zombik
2013. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rettegés háza
2013. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyszer nézhetős,de jó:

A gyilkos bennünk


Zombis:

Holtak(the dead 2010)-nagyon izgalmas!

Zombi 2(1979)-ez meg nagyon brutális


J-horror:

Ju-on széria(Az átok című film eredetijei)


Nyomasztó:

Yogen(előérzet)-ez a valaha készített legnyomasztóbb,bátran ajánlom

A két nővér(a második legnyomasztóbb)


Remélem segíthettem!

2013. máj. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Jól ráéreztetek, melyikeket nem láttam, kivéve az Amityville horrort (Rettegés háza) -az tényleg jó. Most zombis kedvemben vagyok (hm, talán a szomszédok miatti kevés alvás..), így már leszűkül. Viszont a Holtakat nem találtam, így Náci zombik lesznek.:) A többit meg majd máskor.
2013. máj. 3. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:

A magyar cím nem hivatalos,ezért inkább the dead címen érdemes keresni. Feliratos.

Ha gondolod privátban segítek,hol találod meg.

2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyébként örülök,hogy segíthettem! :) Remélem azért a többi filmet is megtekinted valamikor :)
2013. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Angolul se találtam sajna. Amúgy általában úgy szoktam keresni/ismerni a filmeket.:)

Egyszer nézhető volt a nácis, de azért pár helyen felszisszentem, és nem a sok vértől..:)

2013. máj. 4. 01:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!