Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi annak a sorozatnak a címe...

Mi annak a sorozatnak a címe ami arról szól, hogy a főszereplőiről íródik egy képregény?

Figyelt kérdés
Legelőször jó pár éve láttam belőle egy részt, pont azt amiben rájönnek arra, hogy róluk íródik a képregény. Most pár napja egy Megamax nevű adón (ami nem olyan régóta van nekem és nem szoktam nézni csak véletlenül oda kapcsoltam) láttam belőle 2 percet és abban az volt, hogy a főszereplő lány valahogy bennragadt a képregénybe és a fiú nem tudta ,hogy hogyan tudná kihozni.

2013. máj. 2. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
talán a Hősök?
2013. máj. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

talán ez?

[link]

2013. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: nem hiszem hogy a hősök az mert itt nem volt különleges képessége senkinek hanem csak annyi volt ami ilyen természetfeletti h egy képregény magától íródott olyan történetekről ami a főszereplőkkel éppen akkor megtörtént.

De köszi h foglalkoztál a kérdésemmel :)

2.válaszoló: a sorozat nem rajzolva volt, színészek játszottak benne. De neked is köszi h foglalkoztál a kérdésemmel :)

2013. máj. 3. 15:12
 4/5 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: bocsi nem láttam h félig ilyen félig olyan!!! lehet hogy ez lesz az. :)
2013. máj. 3. 15:17
 5/5 A kérdező kommentje:
2.válaszoló: nagyon nagyon köszönöm ez az amit kerestem!!! :)
2013. máj. 3. 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!