Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto Shippuuden részeit...

A Naruto Shippuuden részeit hol tudnám megnézni?

Figyelt kérdés

Eddig indavideón néztem, de most, hogy beértem a sorozatot és egy hetet kell várni egy részre, eléggé lassan haladok.

Meg tudnám nézni valahol, ahol gyorsabban vannak fent a részek?(akár felirat nélküli is lehet)



2013. máj. 2. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mivel hetente jön ki új rész nem tudod gyorsabban nézni...
2013. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hetente jönnek ki a részek ezért hamarabb nem tudod megnézni,de valamennyivel még is meg tudod nézni hamarabb mint az indavideón! Itt egy link: [link]


Itt valamivel előbb fent vannak az új részek,de angol fel irattal!

De ne számíts olyan nagy "előbbre".. Kb annyival van fent előbb,hogy tegnap délelőtt már fent volt itt angol felirattal,de indavideón még nem! Nem tudom,hogy indavideóra mikor tették fel a 311-ik részt,de én olyan 0:00-0:30 fele csekkoltam indavideón és akkor már tuti fent volt! Szóval valamennyivel előbb fent van,de nem sokkal!

2013. máj. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%

ha nem akarsz várni a részekre akkor van manga ebbe már jóval előrébb járnak

[link]

ha rákattintassz pont az a rész fog kijöttni ami a fillerek után lesz

2013. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2013. máj. 3. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
amugy akkor a mangát még nem is olvastad?
2013. máj. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mangát nem nagyon szoktam, de indokolt esetben néha azzal megyek tovább a sorozatban.
2013. máj. 3. 21:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!