Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi lehetett a címe egy Hallmar...

Mi lehetett a címe egy Hallmarkon vetített drámának?

Figyelt kérdés
Körülbelül egy hónapja is láttam belőle egy részletet,de az elejét nem tudom elkapni.Arról szól ha jól vettem ki, hogy van egy nő meg egy férfi két gyerekkel.Mikor meghal a férfi anyja hazamennek.Oda ahol a férfi élt.Elég depressziós alak,aminek főleg az az oka hogy jó párszor elnáspángolta az apja. A férfi azt hiszi, hogy a két kisebbik testvérét is az apja ölte meg.Mikor is megtalálja a sírjukat és kiderül,hogy az anyja volt a tettes és azért ölte meg őket,hogy a kicsik ne az legyen a sorsuk,mint a bátyjuknak.
2009. szept. 27. 21:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi megtaláltam Vinegar Hill!
2009. szept. 27. 21:52
 2/3 A kérdező kommentje:
Ha esetleg tudna valaki segíteni,hol lehet beszerezni nagyon hálás lennék érte?!
2009. szept. 27. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Körülnéztem, de nem találtam sehol, csak annyit, hogy megint adja a Hallmark,október 11.-én vasárnap reggel 10 órakor.

2009. szept. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!