Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek beengednek egy...

Szerintetek beengednek egy 16+ os filmre? SŰRGŐS

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és barátnőmmel meg szeretnénk nézni a nagy nap c. Filmet . A jegyeket már lefoglaltam (felnőtt jegy) előre is kössz

2013. ápr. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
A korhatár csak ajánlás, besorolás, be fognak engedni, asszem még a Cinema City honlapon is írják. A diákotokat meg vigyétek, és a pénztárnál mondd, hogy azt kérsz, mert foglaláskor ezt nem lehet külön, de ugye olcsóbb meg minden :) Jó filmnézést!
2013. ápr. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha fizetsz nem érdekli őket hogy 23 vagy 13 éves vagy..
2013. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. máj. 1. 08:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp beengednek. a barátnőmmel mi az eleven testeket néztük meg ami szintén 16-os volt. Úgyhogy mindeképp. Amúgy meg jó mozizást! Majd leirnád nekem hogy milyen volt?
2013. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha a filmre vagy kiváncsi akkor nem tudok neked korrekt értékelést mondani mert nagy Robert De Niro rajongó vagyok szoval sztem joo volt de ha a többiek véleményét nézed akkoris 50% szerint jo 50% szerint rossz sztem megéri megnézni
2013. aug. 20. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!