Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem tudom mi a film címe....

Nem tudom mi a film címe. Ilyesmi: "név" emlékére. Azt hiszem 2003-as és +18, valaki esetleg nem ismeri?

Figyelt kérdés

Egy (angol nevű) deszkás fiú emlékére készült, aki a film elején főbe lövi magát. Az ő neve van a címben. Van 2 vagy 3 fiú haverja és egy lány. Az egyik fiú kicsit zakkant és a történet végén leszúrja a nagyszüleit. (a a teniszező nőre, ami a tv-ben megy.. kiveri :D) A másik deszkás fiú apja piál, meg a deszkáját szét töri. Olyan rész is volt benne, hogy ketten d*gják a csajt, és az egyik a csaj anyját.. Egy rész volt benne, hogy nyalja. (elég nagy szám volt a film abban az időben, legalábbis felénk..)

Megpróbáltam mindenfélét leírni, amire emlékeztem. Előre is köszi ha valaki segít :)



2013. ápr. 30. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ken Park (2002)
2013. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ááá igen Köszi! ment a zöld kéz :)
2013. ápr. 30. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!