Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Filmet keresek, segitetek?...

Filmet keresek, segitetek? Tobb info lent.

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,mint peldaul a 23-as szam,vagyis olyant amelyen kicsit kell gondolkozni,vagy csak a vegen lehet rajonni,hogy mirol is van szo.Ismertek ilyent?A mementot mar lattam,a Seven pounds-ot lattam,esetleg egyebet ajanlhattok ha tudtok. Elore is kosz. ;)
2013. ápr. 25. 20:41
 1/8 loupsolitaire ***** válasza:

Viharsziget (Shutter Island)

Eredet (Inception)

A Sunset Limited (The Sunset Limited)

Harcosok klubja (Fight Club)

Hetedik (Se7en)

2013. ápr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon tetszett a 23-as szám,és régebben fel is tettem egy kérdést,hogy vannak-e hasonló filmek. Jött is rengeteg jó válasz,gondoltam így tehát neked is hasznodra válhatnak:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__filmek-sorozatok__..

2013. ápr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja,ne haragudj,majd lapozz az első oldalra a linken. Rosszul linkeltem.
2013. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mr.Nobody
2013. ápr. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Remeeeeeek,koszonom szepen mindenkinek a valaszokat,holnap mar toltom is oket,persze amelyiket meg nem lattam.Megegyszer koszonom,mindenkinek ment egy zold pacsi.

Ha meg tudtok vaegyet nyugodtan irjatok be ide.Csao.

2013. ápr. 25. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes trükköt is ajánlom :)
2013. ápr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Utolso valaszolo koszi,megnezem.

A gepeszt megneztem,hat elegge bonyolult,de epp ezert jo,a vegen nagy nehezen rajottem hogy mi is akar lenni,maskepp nagyon tetszett.Christian Bale-rol meg annyit,hogy borzasztoan nez ki,a terminatorban azert jobban nezett ki.

A megerzest is megneztem,az is nagyon tetszett.

Tehat nagyon szepen koszonom oket,majd megnezem a tobbit,amiket ide besoroltatok.

2013. ápr. 26. 20:31
 8/8 A kérdező kommentje:
Megneztem a Sunset Limited-et,az nem is annyira bonyolult,de nagyon elgondolkodtato,es foleg nem unalmas,egy cseppet sem untam magam a film kozben.
2013. máj. 5. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!