Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik lehetett ez a film?

Melyik lehetett ez a film?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem pontosan, illetve nem is láttam, csak egy részletet belőle. De a történet nagyjából annyi, hogy van pár csaj, akik eltévednek valami erdőben, aztán találnak egy házat, ahol van pár pasi, akik végül fogjul ejtik őket és talán egy kivételével meg is ölik a többi lány?, de ebben nem vagyok biztos. Aztán a lányt egymás után minden pasi megerőszakolja, de közben elájul és úgy ébred fel, hogy éppen egy fogyatékos pasi próbálja megerőszakolni. Aztán valahogy kiszabadul, vagy zombik lesznek(?) és elkezdik gyilkolni a pasikat. Ha jól emlékszem valami finn, vagy svéd film és a címe a szajha, vagy k.rva finnül, de nem találtam így semmit, szóval ez nem biztos. Akinek van valami tippje, hogy melyik lehet ez a film, légyszíves írjon!

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. ápr. 24. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Hú,hát nem tudom,de néhány jelenet kísértetiesen emlékeztet a Köpök a sírodra című filmre(1978-as és 2010-es verziója is van). Ebben viszont csak egy lány van,és zombik nincsenek,de a többi stimmel. Illetve ez amerikai film.
2013. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!