Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a kedvencetek a Walkind...

Fuuton kérdése:

Ki a kedvencetek a Walkind Dead-ből?

Figyelt kérdés
Nekem Daryl és Michonne :)
2013. ápr. 23. 19:25
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és miért?

Darylt a stílusa miatt bírom, mert kemény is, meg jó gyerek is. És nálam plusz pont, hogy íjpuskát használ főként.

Michonne pedig azért, mert nagyon egyenes ember és Katanát használ (az a gyengém) végre egy értelmes szereplő, aki majdnem mindig csak kardot használ, sokkal jobb, mint a gagyi pisztoly, amibe nem lehet győzni lőszerrel. Katanával odamegy és egy mozdulattal akár 2-3-at is kicsinál.

2013. ápr. 23. 19:32
 2/6 anonim ***** válasza:

A Walking Dead nézők 90%-nak a kedvencei ezek a karakterek (Daryl,Mochonne).Volt már sok ilyen kérdés, meg fórumokon is látni, abból ítéltem ezt meg. Nekem is, amúgy:)

Mindkettő badass karakter, és nincsenek idegesítő vonásaik, ezenkívül érdekes a háttértörténetük. Ezért az én kedvenceim.

2013. ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én Michonne-t nem bírom, de Daryl nekem is szimpatikus. A másik kedvencem Glenn.
2013. ápr. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem ismerem. Én csak a Walking* Dead-et ismerem ;)
2013. ápr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

xD

Kétszer is elírtam akkor, előszöt Walind Dead vold xD

2013. ápr. 24. 06:41
 6/6 A kérdező kommentje:
volt xDDDDDDDDDDD
2013. ápr. 24. 06:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!