Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Ejjel nappal Budapestben...

Az Ejjel nappal Budapestben csak engem idegesit Rita? Szerintetek nem undorito az amit mar csinal? Hogy o mindenkit kioszt es hogy milyen okoskozdo?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 17:01
 1/4 anonim válasza:
Nem csak téged idegesít.Szerintem már mindenkinek elege van abból amit csinál,mert nagyon gyerekes és magához akarja láncolni a Marcit.
2013. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arrol nem is szolva hogy mennyire ronda csunya!!! a Zsofi az a legszebb a lanyok kozul!!!
2013. ápr. 23. 17:45
 3/4 Emma02 válasza:
Nekem mindig is Rita volt a kedvencem. Tudom, hogy csinált baromságokat, és valóban elkezdett rossz irányba változni. De én meglátom benne a jót is, amit sajnos mások nem.:) És valljuk be! Valamikor igaza is van. Szerintem nem szép dolog, hogy kirúgták az albérletből. Én soseviselkednék így a barátaimmal, nem hagynám cserben őket. De ez az én véleményem.:)
2013. okt. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja majd ha az apukadal szexel,akkor is ezzel a velemenyel leszel?
2013. okt. 8. 09:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!