Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy kis játék! Az X-men...

Egy kis játék! Az X-men Volverine filmzene legelső sora lopott! Ki tudja megmondani, hol hangzik el még a dallam?

Figyelt kérdés
Annyit elárulok, hogy egy régebbi film egyik jelenetében hallható és csak akkor, abban az egy jelenetben! A Volverine című filmben többször is elhangzik az említett sor, a legelején is, mikor a háborúkat mutatja...
2009. szept. 25. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:

1, Wolverine (tudd már leírni, ha erről kérdezel)

2, Mi az, hogy a zene első sora lopott? Zenének nincs első sora. Vagy a kotta első sora vagy a dalszöveg első sora... Fogalmazz érthetőbben.

2009. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sejtheted, hogyha csak hallom a zenét, akkor nem jelenik meg a fejemben a kotta te észlény... nem tudom másképp elmagyarázni...dúdoljam neked? :S aki tudja a megoldást, az érteni fogja a kérdést is...
2009. szept. 25. 11:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán tegyél be youtube linket és írd be, hogy mettől-eddig hallgassuk... észlény...
2009. szept. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=UAyQszQcgqQ


32 mp-nél kezdődik, de ez nem teljesen ugyanaz...csak nem találtam olyna videót, amiben benne van rendesen.... de nem értem, miért kell belekötni...aki észrevette azt, amit én annak nincs szüksége arra, amire neked... egyszerűen hagyd ki a kérdést legközelebb légyszíves....gyűlölöm az olyan embereket, akik csak azért mennek be valahova, hogy bántsák a másikat...nem vagyok zenész, hogy tizstában legyek ezekkel a fogalmakkal, de sztem nem is a zeneakadémia hallgatóinak topicjában vagyunk....az elírásért meg bocs, nem tudtam,hogy főbenjáró bűn...

2009. szept. 25. 12:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!