Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok jó animét ajánlani?

Tudnátok jó animét ajánlani?

Figyelt kérdés

(nem szeretem a mechás,szamurájos animéket)


inkább pszichot szeretem mint a Death Note vagy valami természetfeletti harcosat,pl a Bleach vagy a K


tudnátok ilyeneket mondani?


2013. ápr. 19. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a death note-ot néztem én is, meg a devil may cry-t (angol, vagy japán szinkron +magyar felirat - így érdemes megnézni a magyar szinkrontól nem voltam elájulva). Meg amit még néztem az az Inuyasha volt de gondolom az nem nagyon vonzana.
2013. ápr. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sárar válasza:
ao no exorcist
2013. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Death Note-t szereted , a Code Geass-t imádni fogod , igaz mechás de messze veri a DN-t.


Bleach ; K uncsi ...


Esetleg Madoka ? Kemény pszicho thriller , akárhogyan kislányosan kezd.


Kaiji , alvilági játékos thriller , jóféle .


One Outs , Sport+ Pszicho thriller , érdekes combó de baromi jól működik.


Mnemosyne esetleg.

2013. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Higurashi No Naku Koro Ni , eszmeletlenul csavaros, de nehezen ertheto, az otodik resz utan kicsit ki leszel akadva, hogy "Mi folyik itt?" de nezd tovabb, megeri! Es szerintem utana a masodik evad is johet

(Ha nem birod a veres jeleneteket nem ajanlom)


Mirai Nikki, a legjobb anime, amit lattam! Szinten nehezen ertheto, fordulatokban gazdag anime, jol kitalalt karakterek es minden erzelem egybezsufolva (humor, akcio, szerelem, tragedia...). Ez kevesbe veres, de azert itt is van par durva jelenet.

2013. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elfen Lied-et senkise mondta ?

Code Geass-t és a Mirai Nikki-t én is nagyon ajánlom.

2013. ápr. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az Elfen Lead-et én is néztem,jó kis anime :D (és nincs semmi bajom a véres jelentekkel szóval ezek közül amiket mondtatok mindet meg fogom nézni
2013. ápr. 25. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!