Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki nem tud valami igazán...

Eccsi_95 kérdése:

Valaki nem tud valami igazán jóóó szellemes horror filmet?

Figyelt kérdés
Nagyon sok horror filmet láttam már és ritkán találok olyat mi egy kicsit is félelmetes illetve értelmes lenne... Előre is köszi a válaszokat!
2013. ápr. 18. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Insidious pl. nekem nagyon tetszett.
2013. ápr. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez http://www.youtube.com/watch?v=0gBeG31fX40 (The possession), vagy a Sinister ( http://www.youtube.com/watch?v=4InFwCO3bOs).

Asszem utóbbinál volt, hogy majdnem kiugrottam a bőrömből ijedtemben, mikor megmozdult valami éjszaka a bőröndömben..:D Amúgy én is úgy vagyok, hogy sokat láttam már és ritka a különleges.. Egyébként ha überkirályistencsászár horrort akarsz, akkor az American Horror Story c. sorozatot ajánlom -vigyázat, függőséget okoz!:D (Olyan, mint egy sorozatra bontott, naggyon izgi film)

2013. ápr. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Másvilág-The Others


Tombol a második világháború, egy gazdag család beköltözik egy nagy házba, ahol rengeteg a megmagyarázhatatlan eset: Egy titokzatos "Victor" nevű fiú, nyomtalanul eltűnő, és máshol előbukkanó tárgyak... stb. Egy darabig olyan, mint egy átlagos kísértetes film, de ahogy a végéhez közelítünk kezd eltérni az már-már unalmas sablonoktól, és a vége valami olyan, amire senki se számítana, meglepő egy sztori :D Én csak ajánlani tudom, ha kísértetes/szellemes film akkor ezt mindenképp ki kell hogy emeljem, valamint a japán rendezésű "Arc" című filmet :D ;)

2013. ápr. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ocean_blue

Az Insidioust már láttam... :)

Monita86

A Sinistert már láttam de nekem is nagyon tetszett a másikat pedig mindenképp megnézem köszi :)

Csaba9323

A Másvilág a kedvenceim közé tartozik :) Már vagy 100 szer megnéztem... :) De a másikat még nem láttam szal köszi :)

2013. ápr. 25. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!