Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » The Shieldhez (Kemény zsaruk)...

The Shieldhez (Kemény zsaruk) hasonló sorozatok?

Figyelt kérdés
Már csak egy évadom van hátra, úgyhogy töltenem kéne valami új néznivalót. :D Ez meg valami kegyetlen jó, tehát várom az ajánlásokat. :)
2013. ápr. 18. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sons of Anarchy.

Kurt Sutter a készítője, aki nem mellesleg a The Shield-en is dolgozott, ott tanulta ki a szakmát. Írt is részeket, meg producerkedett, meg felügyelt meg minden, szóval ez miatt is elég sok köze van a sorozathoz, néha érezni rajta a The Shield-et, illetve The Shield-es színészek is lesznek néha, és mindentől függetlenül az egyik legjobb sorozat jelenleg a tv-ben.


Illetve a The Wire. The Shield-et és a The Wire-t folyton egymással emlegetik, mivel mindkettő egyszerre volt a tv-ben, mindkettő bűnügyi dráma, a The Wire kicsit lassabb, de realisztikusabb. Első évad tényleg nagyon lassú, de megéri átszenvedni magad rajta, nem fog soha pörgős lenni, egyszerűen nem az a stílusa, de jobb lesz.

2013. ápr. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ja és még egy zsarusorozat: Southland.

Ezt még nem kezdtem el nézni, de csak nagyon jó kritikákat olvastam róla, és tényleg nagyon jó a visszajelzése.

Nem hiszem, hogy hasonlítana is bármelyik sorozathoz, csak annyiban, hogy zsarukról szól, de mivel nem láttam nem tudom biztosra megmondani.

Ha végeztél a The Wire-rel és a SoA-val akkor utána ezt is érdemes lesz végignézni.


Illetve amit még nem említettem meg, SoA-ba az első 5 rész nem olyan zseniális, mint amilyen utána lesz. Ennek oka, hogy ott még a csatornának volt beleszólása, Kurt Sutter-t felügyelték, aztán szabad kezet kapott, és az egyik legjobb sorozatot szállítja azóta is.

2013. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
24-et nézd meg az az egyik legnagyobb sorozat, rendkivül izgalmas nem lehet abbahagyni.
2013. dec. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!