Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen sorozatot tudnátok...

Milyen sorozatot tudnátok ajánlani nekem? Eddigi kedvenceim: Gossip Girl, Desperate Housewifes, Dr. House, Vampirediaries, How I Met Your Mother, Bűbájos Boszorkák

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Botrány. Piszok jó kis sorozat, némi gondolkodással, némi romantikával, és jó szereplőkkel.
2013. ápr. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is kb. ezek a kedvenceim :) most nézem a szökést, lehet, h ciki, hogy 6 éves sorozat és még nem láttam, de nagyon izgalmaaas :D valamint ami kihagyhatatlan: ONE TREE HILL!!! legjobb! <3
2013. ápr. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Agymenők, Két pasi meg egy kicsi...


Viszont, szerintem nem kellne azt mondanod, hogy ezt meg ezt szeretem, akkor csak hasonlót mondjatok.


Tehetnél egy próbát olyat remek angol sorozatokkal, mint az IT Crowd, Coupling - ez hasonlít talán az általad kedveltekre a leginkább -, Black Books, Vacak Szálló, The Office UK...


Végül pedig egy amerikait még pluszba, Hatfields and McCoys - kiváló minisorozat.


A fentiek mindegyikére igaz egyébként, hogy eredeti nyelven az élvezeti értékük sokkal nagyobb, mint magyarul - igen, annál is, sokkal :).


Jó szórakozást!

2013. ápr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Agymenőket én is ajánlom, de tényleg angolul :D


VD miatt mondanám a The Secret Circle-t, esetleg a Teen wolfot.

Gossip girlhöz nekem a Pretty little liars jön automatikusan :D

Supernatural, egyikez se kimondottan hasonlít, de lehet ezek után bejönne neked.

Esetleg még Dexter, Doctor Who, Sherlock, Merlin...

2013. ápr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Odaát (Supernatural)

Tuti gimi (One Tre Hill)

Édes, drága titkaink (Dirty sexy money)

Dirt: a hetilap (Dirt)

Gyilkos elmék (Criminal minds)

A mentalista (The mentalist)

Melrose Place és Beverly Hills 90210 - a régiek, nem az újak.

A szökés (Prison break)

Internátus (El internado)

Szép kis hazugok (Pretty little liars)

A rejtély (Fringe)

True Blood

Homeland

Katonafeleségek (Army wives)

Futótűz (Wildfire)

Kés/alatt (Nip/Tuck)

Hung - Neki áll a zászló (Hung)

Hetedik mennyország (7th heaven)

Roswell

Dzsungeldokik (Off the map)

...ééés még sorolhatnám....bocsi hogy ilyen sokat írtam :)

2013. ápr. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Annie. válasza:
Szia! Én csakis a Pretty Little Liars-t /Csinos Kis Hazugságokat/ tudnám ajánlani!! Nagyon izgalmas és egy kicsit félelmetes /de csak akkor ha egyedül a vak sötétben nézed! :)/ Nekem nagyon tetszett! Ugyan feliratos de egy idő után megszokod! Érdemes elkezdeni, utána nem bírod abbahagyni
2013. júl. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!