Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney féle Kis hableány...

A Disney féle Kis hableány miért nem kapható mostanában sehol dvd-n?

Figyelt kérdés
Régóta vadászok rá, mert szeretném, hogy meglegyen eredetiben, de sehol nem kapható. Az 1989-ben készült kis hableányra gondolok, nem a kezdet kezdetére, mert az tök más.... Valahol lehet még kapni?

2013. ápr. 13. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos Disney dvd-ket egy darabig nem nagyon találsz sehol, ugyanis az Intercommal (Mo-i forgalmazóval) szerződést bontottak, és most a Pro video forgalmazza majd az ő dvd-iket, de ők is az újabb filmeket, meséket adják ki mostanában....szóval a régiekre várni kell....
2013. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát most vettem meg a Pán Pétert, a 101 kiskutyát, a Hamupipőkét és a Suzy és tTekergőt dvd-n, és 2012-es kiadásúak... Pedig ezek a régebbi klasszkius disney rajzfilmek, melyeket még maga disney készített! Sajnos a kis hableányt viszont nem lelem...
2013. ápr. 13. 18:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg vaterán is, ott nagy valószínűséggel találsz.
2013. ápr. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha még keresed ezt a mesét, szept 19-25-ig tartó Aldi akciós újságban láttam, 1990-ért lesz kapható.
2013. szept. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!