Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szerintetek a Fekete hattyú...

Szerintetek a Fekete hattyú végén Nina meghalt, vagy nem?

Figyelt kérdés
Én nem venném biztosra hogy meghalt, mert ugye az öltözőben jön rá hogy nem is ölte meg Lilit, hanem észreveszi hogy magába szúrta a szilánkot, de utána még táncol. Én kétlem, hogy egy 10-15 centis szilánkkal a hasában ilyen kiválóan tudna még több percen át táncolni, hiszen az nagyon fájhat... És a ruháján miért csak akkor látszott a vér amikor leugrott? Én ezek miatt nem hiszem hogy meghalt

2013. ápr. 13. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

"It is left open since she doesn't actually die on screen BUT clearly Nina's life becomes the Black Swan story so to complete the story, I would imagine that, just like the White Swan, she does die in the end at her own hands. It just wouldn't male sense for her to live -

the whole movie was an idiom of the Swan Lake story so for it to really work, Nina has to die in the end."

2013. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Itt jobban kifejtik:

[link]


Hozzászólásokat is elolvashatod, ha jobban érdekel.

Egyébként mivel nem volt benne a filmbe, ezért nincs rá jó válasz, a nézőkre van bízva, hogy mit vesz le az egészből.

2013. ápr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!