Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szeretnék segítséget kérni,...

Szeretnék segítséget kérni, olyan Tipusu filmeket felsorolnátok nekem, ami börtönbe, illetve javitóintézetben játszódik?

Figyelt kérdés

Sziasztok, Felsorolnátok nekem oylan tipusu filmeket, amelyek börtönben, vagy javitó intézetben játszódik??

Pl: (Dog pound nagyon tetszett igaz feliratos)

(Rosszfiúk)

(Az elítélt)

Hasonló filmeket. Köszönöm!


2013. ápr. 12. 18:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Jean Claude Van Damme - Maga a pokol

Remény rabjai

2013. ápr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Führer EX-ennek a háromnegyede játszódik ott

Pokoli lecke(ez javítóintézetes)

2013. ápr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 dozerman ***** válasza:
76%
- Vér kötelez (blood in blood out)
2013. ápr. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Válaszoló 00213 ***** válasza:
76%
Sylvester Stallone: A bosszú börtönében
2013. máj. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kísérlet

Átnevelőtábor


[link]


A hosszútávfutó magányossága



A témába illő filmes válaszok szerintem mind hasznosak, tehát, mindenki megérdemli a zöld pacsit ;)

2013. jún. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Se nem börtön, se nem javítóintézet, hanem árvaházban történt. Egyik "érdekessége": hogy a film valóban megtörtént eseményeken alapszik, a film megírásakor sokat tanulmányozták a kordokumentumokat, riportokat készítettek az ott lakókkal, és egy filmklubban, ahol volt szerencsém látni a filmet és jelen volt a film rendezője és két régi növendék, elmondta, hogy a legtöbb jelenet valós, és gyakran rá is ismertek egy-egy szereplőre.

A film másik érdekessége, hogy képesek voltak a gyerekek származástól függetlenül (még zsidó, és nyilas szülők árva gyermekei is) együtt élni

[link]

2013. jún. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!