Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Naruto manga/anime e heti...

A Naruto manga/anime e heti mangája szerint Sasuke megtért és jó lett?

Figyelt kérdés
Nem is tudom,aki még nem olvasta de rendszeresen szokta olvasni anak mindenképpen ajánlom,én személy szerint változást látok rajta,ógy látom mintha újra jó lenne,vagy lehet csak én látom igy...kiváncsi vagyok hogy ti mit gondoltok...

2013. ápr. 11. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha úgy nézzük, akkor Hashirama hatott rá végül, aminek következtében átgondolta Itachi szavait.

Mondjuk Sasuke engem nem nagyon érdekelt, de ami most történt, az mindenképpen egy jó pont a részemrôl.

2013. ápr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mi számít "jó"nak? csak csatlakozik a háborúhoz
2013. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet , de már elég későn , Már Itachi halála után elég logikátlan volt , szóval ..
2013. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is kezd jóvá válni

habár szerintem ez már akkor kezdődött el, mikor találkozott a feltámasztott Itachival, vagy talán még jóval előbb

2013. ápr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!