Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen pszichothriller szerű...

Milyen pszichothriller szerű filmeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Szeretem a felkavaró, zavaros filmeket, de nem horror központú film érdekelne. A black swan tetszett. Kb. akkora mértékben lehet benne horror(?).


Vagy, ha esetleg ismertek jó művészfilmeket (még mielőtt vita lenne, hogy mitől lenne egy film művészi, leírnék pár példát: dreamers, holt költők társasága, teljes napfogyatkozás, la haine..), írhattok párat.


Köszönöm.


2013. ápr. 9. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:

A tehetséges Mr. Ripley

Végzetes vonzerő

Játsz/ma

Cape Fear - A rettegés foka

Amerikai pszichó

Szalmakutyák (1971)

Közönséges bűnözők

Mementó

Hetedik

A bárányok hallgatnak

Mulholland Drive - A sötétség útja

2013. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Psycho, aztan szerintem a Memento is belefer es szerintem a Viharsziget is - a Black Swab alapjan.


Es akkor a keresednek meglelelöen par film:


Szall a kakukk feszkere, Egy szöszi szerelme, Szigoruan ellenörzött vonatok, Biciklitolvajok, Fiuk a racs mögött, Antikrisztus, A nap szepe, A badogdob, A csipkeverönö...


(Ezek között akad müveszfilm, de többsege nem az, azert irtam ezeket, mert te se müveszfilmeket soroltal fel)

2013. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. ápr. 10. 12:40
 4/5 anonim ***** válasza:

A tökéletes másolat


Az összes Hannibál Lecter film (Bárányok hallgatnak, Hannibál, Vörös sárkány, de az utolsó, a Hannibál ébredése nekem kicsit durva volt már)


Ami nekem Holt költők társasága hangulatú, az pl. a Gattaca, vagy a Nulladik óra

2013. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roxi65 ***** válasza:
Megérzés :)
2013. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!