Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Mortal Kombat 3 film...

Lesz Mortal Kombat 3 film szerintetek?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam róla,de elég régi már az első két rész,legalábbis nem hiszem,hogy ennyi idő után készítenek majd egy harmadik filmet,pláne hogy egyik sem lett túl jó. Főleg a második rész...
2013. ápr. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De azt el kell ismerni,hogy a zenék nagyon jók benne :)
2013. ápr. 9. 20:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Asszem új Mortal Kombat filmet akarnak, 1-2 éve csináltak is egy bemutató rövidfilmsorozatot a youtube-ra, azt látva adott a stúdió zöld utat... állítólag!

A zene is nagyon jó, meg az első rész azért nézhető... meg is hallgatom most! :D

2013. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Amúgy a második résszel mi a probléma szerintetek?Nekem bejött:).Viszont az első részben van a legjobb bunyó és zene egyszerre szerintem:Liu kang vs Reptile.
2013. ápr. 11. 11:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek! Liu Kang vs Reptile zene nagyon ütős! Szerintem az első rész nagyon jó volt, a második szódával elmegy, de nekem az is nagyon tetszik!

Láttam egy video-t a 3-ról, amiben a Scorpion szerepel a végén. Talán lesz, ha más Jurassic World is lett ennyi idő után.

2015. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!